Informace k novému školnímu roku

Základní škola:

Začínáme v úterý 1. září v 8 hodin. Prvňáčci mohou samozřejmě přijít s doprovodem. První den pouze rozdáváme učebnice a sešity, předpokládaná doba pro všechny ročníky max. 2 hodiny. Další dny již výuka podle rozvrhu.

Družina:

V úterý 1. září nebude v provozu, další dny již bez omezení (ráno od 6:30, odpoledne do 15:30).

Školní jídelna:

Obědy pro děti je nutné přihlásit, nejsou v platnosti přihlášení z loňského roku. Přihlašujte u vedoucí ŠJ na telefonu 721 727 328 nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Hygienická opatření:

V současné době nejsou povinné roušky, tedy je nevyžadujeme. Ve všech prostorech je prováděn úklid s dezinfekcí, u vchodů i na sociálních zařízeních je k dispozici dezinfekce na ruce.

Nový školní informační systém Škola OnLine:

Žáci obdrží registrační údaje i návod na registraci na své školní e-maily. Rodičům zašleme údaje na e-mail, který nám uvedou v dotazníku. Na začátku září plánujeme uspořádat informační schůzky, kde vám nový systém předvedeme, případně pomůžeme s registrací.